bindallı kiralama

bindallı kiralama

Her genç kızın hayali bir gün telli duvaklı gelin olmaktır. Sonsuz mutluluğun en önemli adımlarından biri de evlilik hazırlıklarıdır. O mutlu anı ölümsüz kılmak, hiçbir aksaklığa yer bırakmamak gerekir. Beraber yaşanılacak bir ömür için verilecek yeminler öncesinde atılacak adımların üzerinden geçilmesi, detaylı hazırlıkların tamamlanması tam da bu zamanlara denk gelir. Aylar, hatta yıllar öncesinden tamamlanan sözlenme, nişan töreni derken sıra en son evlilik aşamasına gelir. Evlilik, uzun ve sürprizlerle dolu bir yoldur. Eşlerin birbirine olan sadakati önem taşır. Bu mutlu yaşam süresi boyunca unutulmayacak bir evlilik için imzalar atılır. Ama öncesinde kına gecelerimizin düzenlenmesi adettendir.

Organizasyonlar Önem Kazanmaya Başladı 

Son dönemlerde en önemli gelenek ve göreneklerimizden biri olan kına gecesi, artık evlilik organizasyonlarının vazgeçilmez bir parçası hâline gelmiştir. Bunun için kınalar alınır, mekân belirlenir, kaftanlar seçilir ve bindallı için son kararlar verilir. Bizler de gelin adaylarımız için en ince ayrıntısına kadar tüm kına organizasyonlarını yerine getirmekteyiz.

Kına organizasyonlarının olmazsa olmaz kıyafetlerinden biri olan bindallı kıyafetini, bindallı kiralama, konseptine uygun şekilde gelin adaylarımıza sunabilmekteyiz. Bütün kıyafetlerimiz gelin adaylarımız kullanmadan önce tamamen hijyenik şekilde yıkanmakta ve ütülü bir şekilde teslim edilmektedir. Hem organizasyon öncesi hem de organizasyon sonrası özel sürprizler eşliğinde bir ortam yaratmaktayız.

Uygun Fiyat Aralıklarında Bindallı Kiralama

Bindallı kiralama, hizmetimize ait fiyatlandırmalarımız kullanılan kaftana, üzerinde bulunan aksesuarlara ve modellere göre 100 TL- 500 TL arasında değişmektedir. Organizasyonumuz geçmişten günümüze kadar gelen bir kültürü devam ettirme amacını taşımaktadır. Firmamız hem gelin adaylarımızın evlilik öncesinde üzerlerindeki stresi atmaları için hem de konuklarına unutulmaz anlar yaşatabilmeleri için en iyi hizmeti verme misyonuna sahiptir.

Organizasyonun sona ermesinin ardından bindallı kiralama, konseptinde teslim edilen kıyafet ve aksesuarlar aynı şekilde hijyenik bir temizlikten geçirilir ve ütülenerek yeni sahiplerini beklerler.

Her sezona farklı şekilde hazırlanarak siz müşterilerimize en iyi ve en uygun hizmeti vermeye çalışmaktayız.

 

0 cevaplar

Soru sor!

Yorum yapmak ya da soru sormak isterseniz
lütfen bu formu doldurun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir