izmir kına organizasyon – Can Vargün

İzmir ve Ege bölgesinin ilk kına organizasyon ekibiyiz, 2012 yılından beri ortalama 1.105 gelin tanıdık ve hepsini de mutlu ettik. Türkiye’de kına basma ve kına yıkama gösterilerini, kına organizasyonlarında ilk biz yaptık! Tabii ki Can Vargün farkıyla, kına sektörüne attığımız ilk adımdan beri devamlı yenilenen konsept, paket ve hizmetlerimizle gelinlerimizin yüzünü güldürmek başlıca hedefimiz. Beklenenden her zaman daha iyi bir performans göstermek ise en güzel vizyonumuz..

Geleneklerimizle beraber, modern çağımızı da harmanladığımız tüm organizasyonlarımızda sizlere enerjisi ve güler yüzleriyle eşlik edecek birbirinden güzel nedimelerinizle beraber kendinizi Sultanlar gibi hissedeceğinizin garantisini veriyoruz. En az 3 yıllık tecrübeleriyle gecenizin bütün akışını sizin için organize edecek yönetici kadromuzla gözünüzü arkada bırakmıyoruz..

Eğlencenize eğlence katacak yeni yelpazeli dans şovlarımız, Roman, Çiftetelli, Hint dansları, Oryantal, Zenne ve Mezdeke şovlarımız, bayan Dj’lerimiz, Hint konsepti ve Hint kınası uygulamamız, Osmanlı şerbeti ikramımız ve Kahveci güzelimiz ile de gecenize renk katabiliriz..

Aldığımız geri dönüş istatistiklerine göre memnuniyet oranımız %98. Peki sizden ne mi istiyoruz? Satın aldığınız hizmetin hakkını eğlenerek verin yeter…